مجید عزیزی : در خصوص کمک مالی به باشگاه های فرهنگی و ورزشی بخصوص محلات انتظار هست شانیت دو طرف حفظ گردد.

مجید عزیزی امروز در نود و هفتمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر رشت در خصوص لایحه کمک مالی به باشگاه های فرهنگی و ورزشی اظهار کرد: شورای شهر مخالفتی در جهت کمک مالی به تیم های محلات و باشگاه های فرهنگی ، ورزشی ندارد اما مبالغ کمک مالی باید به گونه ای باشد که هم به آن مجموعه کمک در خور توجهی باشد و هم شانیت مدیریت شهری و شورای شهر حفظ شود .
وی افزود: کمک ۱۰ ملیون تومانی به تیم ورزشی مبلغ قابل ملاحظه ای نیست و بتاکید دارم که در کمک به مجموعه های ورزشی شانیت دو طرف حفظ شود.
عضو شورای شهر رشت در بخش دیگری از سخنانش بیان کرد: همچنان پیگیر رفع مشکل پل مکانیزه عابر پیاده جانبازان هستم و وضعیت نابسامان این پل عابر پیاده باعث ناراحتی شدید شهروندان شده است.
ایشان همچنین در خصوص عدم وجود روشنایی مناسب در بلوار شیون فومنی که به بدلیل وجود شهرک صنعتی سپیدرود و وجود ایستگاه قطار و ورزشگاه سردار جنگل و مسیر بین دو شهرستان بسیار پر تردد بوده و مسافران این جاده را با مشکلات زیادی مواجه کرده و تصادفات متعددی در این جاده اتفاق افتاده است که لازم است در اسرع وقت در خصوص احداث روشنایی و رسیدگی جدی به وضعیت آن را خواستار شدند.
در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://rasht20.ir/?p=9731

حجت مردانه زاده

حجت مردانه زاده

من از سال 1388 با دنیای وب آشنا شدم و علاقه زیادی به مباحث فناوری، برنامه نویسی و حوزه های تکنولوژی دارم.

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: