نائب رئیس شورای اسلامی شهر رشت مطرح کرد: افزایش کیفیت آسفالت رشت

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شورای اسلامی شهر رشت- هادی رمضانی  در نود و هفتمین  جلسه شورا با اشاره به اینکه به عنوان نماینده شورا در موکب خدام العتره شهرداری رشت خدمت می کنم اظهار کرد: موکب خدام شهرداری رشت چند سالی است که در ایام اربعین در سرزمین مقدس کربلا مشغول به خدمت می شود و به حول الهی  همه از خدمات این موکب رضایتمندی دارند و این مایه خوشحالی است .

نائب رئیس شورای رشت با بیان اینکه پرسنل شهرداری رشت مخلصانه و با عشق به اهل بیت(ع)  در ایام اربعین مشغول به خدمت هستند افزود: یکسری مشکلاتی وجود دارد که در نشستی که اخیرا در گلزار شهدا و با استعانت از شهدا برای توفیق در خدمت رسانی برگزار شد ، متوجه شدیم متاسفانه  برخی از سازمان ها هنوز  نتوانسته اند کاملا به تعهدات خود در این باره اقدام کنند و انتظار داریم با ورود شهردار رشت کمبودها برطرف شود.

وی با تاکید به اینکه خیلی ها برای قطع مسیر عشق و ارادت به اهل بیت(ع) در جهان مشغول هستند بیان کرد: عشق به حسین(ع) هیچ گاه در قلب عاشقانش فروکش نمی کند .

عضو شورای اسلامی شهر رشت با اشاره به وضعیت آسفالت رشت تصریح کرد: شهرداری با تمام توانش مشغول به خدمات رسانی است و انتظار می رود با بالا بردن کیفیت آسفالت ها، اجازه ندهیم شک و شبهه برای شهروندان در این باره ایجاد شود و باید ما بین پیمانکاران حوزه  آسفالت هماهنگی بیشتری انجام شود.

رمضانی به وضعیت خیابان شیک رشت اشاره کرد و گفت: گویا پیمانکار این پروژه نیز مشخص شده است و انتظار می رود این مهم با سرعت بیشتری اجرایی و رضایت کسبه جلب شود.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://rasht20.ir/?p=9735

حجت مردانه زاده

حجت مردانه زاده

من از سال 1388 با دنیای وب آشنا شدم و علاقه زیادی به مباحث فناوری، برنامه نویسی و حوزه های تکنولوژی دارم.

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: