نادر حسینی تاکید کرد : مناسب سازی شهر برای استفاده افراد دارای معلولیت

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شورای اسلامی شهر رشت نادر حسینی در نود و دومین  جلسه شورا  با اشاره به اینکه حدود دو سال از فعالیت شورای ششم سپری شده است اظهار کرد:لازم است در دو سال باقی مانده از عمر شورای ششم برخی از مباحث را به طور ویژه پیگیری و به نتیجه برسانیم.
عضو شورای شهر رشت با بیان اینکه در حوزه معماری و شهرسازی شهر رشت موضوعات مختلفی دنبال می شود افزود: یکی از این مباحث مناسب سازی شهر برای استفاده افراد معلول است و همچنین بلند مرتبه سازی و شهر دوستدار کودک از دیگر مواردی است که باید به آن توجه داشت.
وی با اشاره به اینکه ساخت و ساز در زمین های نسقی هنوز تعیین تکلیف نشده است تصریح کرد: متاسفانه در برخی از ساخت و سازهای مجاز نیز شاهد نظارت های نامناسب هستیم و همچنین باید به موضوع هوشمند سازی، تغییر کاربری زمین های سطح رشت نیز دقت بیشتری معطوف شود.
حسینی با تاکید به اینکه معتقدم در شورای رشت  باید نسبت به ایجاد یک کمیسیون جدید اقدام شود افزود: پیشنهاد می کنم کمیسیون مستقلی به نام شهرسازی و معماری در شورای رشت ایجاد شود و کمیسیون عمران شورا نیز تحت عنوان کمیسیون عمران و بازآفرینی به فعالیت بپردازد.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://rasht20.ir/?p=9769

حجت مردانه زاده

حجت مردانه زاده

من از سال 1388 با دنیای وب آشنا شدم و علاقه زیادی به مباحث فناوری، برنامه نویسی و حوزه های تکنولوژی دارم.

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: