هادی رمضانی تاکید کرد: لزوم ورود استاندار گیلان و استفاده از ظرفیت های نمایندگان مجلس به منظور رفع مشکلات آب و فاضلاب

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شورای اسلامی شهر رشت نائب رئیس شورا در هشتاد و نهمین جلس شورای رشت با اشاره به اینکه ارتباطات خوبی ما بین شورا و آب و فاضلاب وجود دارد اظهار کرد: متاسفانه همه روزه تماس هایی با بنده و دیگر همکاران شورایی بابت مشکل آب و فاضلاب در رشت برقرار می شود و باید برای رفع این مشکل بزرگ با نمایندگان مجلس و استاندار گیلان رایزنی صورت گیرد.
  هادی رمضانی با بیان اینکه میتوان از قدرت حاکمیتی استاندار گیلان به منظور رفع مشکل فاضلاب استفاده شود افزود: در مناطقی همچون آج بیشه، پستک و.. مشکلات فاضلاب بشدت به چشم می خورد و در نقشه راه ارائه شده امروز پیرامون طرح های آب و فاضلاب در این باره چیزی مشاهده نشد.
  وی با تاکید به اینکه شورا به منظور رفع مشکلات فاضلاب نهایت همکاری را با آب و فاضلاب دارد افزود: بارها شاهد کنده کاری های فراوان مربوط به آب و فاضلاب در سطح شهر بوده و هستیم و در گذشته نیز یک بار دیگر با این روند مواجه شدیم و شورا و شهرداری رشت تا کنون نهایت همکاری را با آب و فاضلاب با هدف رفع مشکلات شهروندان داشته است ولی معتقدم نباید نقاط مختلف شهر را زخمی کنیم و سپس بمدت طولانی به حال خود رها کنیم تا برای شهروندان چالش ایجاد شود.
در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://rasht20.ir/?p=9741

حجت مردانه زاده

حجت مردانه زاده

من از سال 1388 با دنیای وب آشنا شدم و علاقه زیادی به مباحث فناوری، برنامه نویسی و حوزه های تکنولوژی دارم.

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: